DomůPrémiový účetPodpora

Jak na prodej kryptoměny na Bitbeli?

Chcete-li prodat kryptoměnu, tak jste na správném místě, na Bitbeli to zvládnete hravě a jednoduše. Pojďme se v několika krocích podívat, jak na to:

1. Zaregistrujte se

Vytvořte si účet kliknutím zde a následně v pravém horním rohu na "založit účet". Náš prémiový účet je zdarma, nemusíte se tedy bát žádných poplatků. Registraci dokončíte osobní identifikací, která zabere pouze několik okamžiků.

Více informací o prémiovém účtu nebo o procesu identifikace.

2. Vyberte kryptoměnu a zvolte částku

Jakmile úspěšně dokončíte registraci, tak můžete začít prodávat (nebo nakupovat). Na výběr budete mít z pěti dostupných kryptoměn (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash a Ripple), jakmile máte vybráno stačí zadat částku, kterou si budete přát prodat a klikněte na tlačítko "objednat".

Minimální objednávka je pro každou kryptoměnu jiná, více informací naleznete zde.

3. Vyberte bankovní účet

V dalším kroku stačí jednoduše vybrat jeden z Vašich ověřených bankovních účtů (vlastníkem jste Vy) a pak už jen stačí kliknout na tlačítko "pokračovat".

4. Zkontrolujte objednávku a zaplaťte

V posledním kroku se Vám zobrazí shrnutí objednávky a platební instrukce. Stačí poslat částku, kterou jste v objednávce zadali (pozor, musíme obdržet přesně tuto částku!) na danou kryptoměnovou adresu. Adresu můžete buďto zkopírovat do své peněženky, nebo naskenujte QR kód.

Po odeslání kryptoměny už můžete jenom vyhlížet email s potvrzením. Jakmile kryptoměnu obdržíme (a získá patřičný počet ověření kryptoměnovou sítí), tak Vám zafixujeme směnný kurz a Vy od této chvíle víte přesně kolik obdržíte na Váš bankovní účet. Odeslání na bankovní účet klientů probíhá dvakrát denně v dopoledních a odpoledních hodinách obyčejným bankovním převodem (peníze Vám tedy přijdou pouze ve všední dny).

[11.1.2021] V současné době jsme obdrželi velké množství objednávek na prodej kryptoměny. Vypořádání bude zpožděno o 1-2 dny. Omlouváme se za nepříjemnosti.

Pokud odešlete jiné množství kryptoměny než, které jste zadali, tak objednávka nebude správně zpracována. Pokud kryptoměnu odešlete na jinou adresu nebo při prodeji Ripple (XRP) nezadáte "Destination Tag", tak je Vaše kryptoměna navždy ztracena, my ji bohužel nemáme jakkoliv obnovit.

Vytvořte si účet zdarma a začněte nakupovat nebo prodávat kryptoměny také!

Po úspěšné registraci se můžete těšit na výběr z více jak 10 kryptoměn, jejich prodej nebo super rychlý nákup, který Vám zprostředkuje platební brána.

Založit účet