Bitbeli je v otevřeném beta testování. Více informací o betě naleznete zde.

Jakým způsobem mě budete identifikovat?

Identifikace probíhá online v pohodlí Vašeho domova a trvá pouze několik minut. Pro tento proces využíváme identifikační nástroj od společnosti GoPay.

Bitbeli je v beta verzi a identifikace, ještě nemáme plně zautomatizované, pokud byste ale chtěli získat výhody spojené s identifikací. Tak nás prosím kontaktujte na email info@bitbeli.cz nebo skrze chat v pravém rohu obrazovky.

Zajímá Vás proč na online identifikaci používáme GoPay a neprovádíme ji sami? Odpověď najdete zde

Proces identifikace

1. Budete přesměrováni do rozhraní GoPay

Zde musíte ze všeho nejdříve udělit souhlas společnosti GoPay o předání Vašich identifikační údajů společnosti nakupkrypto s.r.o. která provozuje směnárnu Bitbeli. Bez tohoto souhlasu identifikace nemůže začít.

2. Proběhne ověření identity

Stačí jednoduše Vaše doklady vyfotit, nahrát a GoPay z nich už automaticky načte všechny důležité údaje. Zároveň budete vyzváni k ověření Vašeho bankovního účtu, který bude následně přiřazen k Vašemu osobnímu účtu na Bitbeli a je nutné z něho provádět veškeré budoucí nákupy.

3. A je hotovo! Nyní jste oficiálně ověřeni

Nyní Vám už jen automaticky vytvoříme uživatelský účet, ke kterému přiřadíme údaje, které zadáte při osobní identifikaci. Heslo k tomuto účtu si prosím vytvořte kliknutím na odkaz v emailu, který Vám přijde na email, který jste uvedli při vytváření objednávky.

[

Pozor! Od této chvíle prosím provádějte platby pouze z bankovního účtu, který jste zadali při identifikaci. Pokud si budete přát použít jiný účet - kontaktujte nás prosím na email info@bitbeli.cz nebo skrze chat v pravém rohu obrazovky.

NAKUPTE KRYPTOMĚNU

Vyzkoušejte naší super rychlou směnárnu! Ale nezapomeňte, že musíte provést platbu z jedné z 8 podporovaných bank.

Hlavní strana
O nás
Podpora
Přihlásit se