DomůPrémiový účetPodpora

Jakým způsobem mě budete identifikovat?

Identifikace probíhá online v pohodlí Vašeho domova a samotný proces trvá přibližně 5 - 10 minut. Následně zadané údaje zkontrolujeme a pokud bude vše v pořádku, tak Vám účet otevřeme. Pro tento proces využíváme identifikační nástroj od společnosti GoPay.

Zajímá Vás proč na online identifikaci používáme GoPay a neprovádíme ji sami? Odpověď najdete zde

Proces identifikace

1. Budete přesměrováni do rozhraní GoPay

Zde musíte ze všeho nejdříve udělit souhlas společnosti GoPay o předání Vašich identifikační údajů společnosti nakupkrypto s.r.o. která provozuje směnárnu Bitbeli. Bez tohoto souhlasu identifikace nemůže začít.

2. Proběhne ověření identity

Stačí jednoduše Vaše doklady vyfotit, nahrát a GoPay z nich už automaticky načte všechny důležité údaje. Zároveň budete vyzváni k ověření Vašeho bankovního účtu, který bude následně přiřazen k Vašemu osobnímu účtu na Bitbeli a je nutné z něho provádět veškeré budoucí nákupy.

3. A je hotovo! Nyní jste oficiálně ověřeni

Nyní Vám už jen automaticky vytvoříme uživatelský účet, ke kterému přiřadíme údaje, které zadáte při osobní identifikaci. Heslo k tomuto účtu si prosím vytvořte kliknutím na odkaz v emailu, který Vám přijde na email, který jste uvedli při vytváření objednávky.

[

Pozor! Od této chvíle prosím provádějte platby pouze z účtu, který je veden na Vaše jméno.

Vytvořte si účet zdarma a začněte nakupovat nebo prodávat kryptoměny také!

Po úspěšné registraci se můžete těšit na výběr z více jak 10 kryptoměn, jejich prodej nebo super rychlý nákup, který Vám zprostředkuje platební brána.

Založit účet