DomůPrémiový účetPodpora

Jak začít? Jak vytvořit objednávku?

1. Zaregistrujte se

Vytvořte si účet kliknutím zde a následně v pravém horním rohu na "založit účet". Náš prémiový účet je zdarma, nemusíte se tedy bát žádných poplatků. Registraci dokončíte osobní identifikací, krerá zabere pouze několik okamžiků.

Více informací o prémiovém účtu nebo o procesu identifikace.

2. Vyberte kryptoměnu a zvolte částku

Jakmile úspěšně dokončíte registraci, tak můžete začít nakupovat. Na výběr budete mít z pěti dostupných kryptoměn (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash a Ripple), jakmile máte vybráno stačí zadat částku, za kterou si přejete nakoupit a kliknete na tlačítko "objednat".

Minimální objednávka je pro každou kryptoměnu jiná, více informací naleznete zde.

3. Zadejte adresu peněženky

V dalším kroku stačí jednoduše zkopírovat adresu Vaší peněženky (pokud ji ještě nemáte - návod jak si ji založit naleznete zde). Pak už jen stačí kliknout na tlačítko "pokračovat".

4. Vyberte platební metodu

V tomto kroku stačí jednoduše vybrat, jakým způsobem budete chtít objednávku zaplatit. Doporučujeme abyste využili rychlého bankovního převodu, protože směnný kurz kryptoměny Vám zafixujeme okamžitě. V budoucnu se můžete těšit i na přidání platebních karet.

Jakmile máte vybráno, klikněte na tlačítko "Pokračovat"

Více o platebních metodách naleznete kliknutím zde.

4. Zkontrolujte objednávku a zaplaťte

Poslední krok je velmi důležitý - důkladně prosím zkontrolujte veškeré zadané údaje ale hlavně adresu Vaší kryptoměnové peněženky!

Po zkontrolování správnosti údajů stačí jenom potvrdit, že jste si vědomi, že objednávka musí být zaplacena z bankovního účtu vedeném na Vaše jméno. Objednávku stačí už jenom zaplatit kliknutím na "Zaplatit objednávku"

Pokud uděláte chybu v adrese kryptoměnové peněženky, tak NIKDY svou kryptoměnu NEOBDRŽÍTE.

Vytvořte si účet zdarma a začněte nakupovat nebo prodávat kryptoměny také!

Po úspěšné registraci se můžete těšit na výběr z více jak 10 kryptoměn, jejich prodej nebo super rychlý nákup, který Vám zprostředkuje platební brána.

Založit účet