Bitbeli je v otevřeném beta testování. Více informací o betě naleznete zde.

Jak začít? Jak vytvořit objednávku?

Je to opravdu velmi jednoduché a nezabere to více než pár okamžiků.

1. Vyberte kryptoměnu a zvolte částku

Můžete si vybrat z pěti dostupných kryptoměn (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash a Ripple), jakmile máte vybráno stačí zadat částku, za kterou si přejete nakoupit a klikněte na tlačítko "objednat".

Minimální objednávka činí 300 Kč nebo ekvivalent v EUR, pokud se chcete dozvědět více o limitech objednávek, klikněte zde.

2. Zadejte adresu peněženky a Váš email

V dalším kroku stačí jednoduše zkopírovat adresu Vaší peněženky (pokud ji ještě nemáte - návod jak si ji založit naleznete zde), zadat Vaši emailovou adresu a samozřejmě musíte souhlasit se všemi podmínkami společnosti nakupkrypto s.r.o. která provozuje směnárnu Bitbeli.

Pokud u nás již máte účet, tak se můžete přihlásit zaškrtnutím boxu "Už mám účet / Chci si založit účet". Stejným způsobem si můžete i účet vytvořit - stačí zadat heslo a účet Vám bude vytvořen.

Mějte, ale prosím na paměti, že pokud si budete chtít založit účet - budete před dokončením objednávky muset projít osobní identifikací. Proč je tomu tak naleznete zde

3. Vyberte platební metodu

V tomto kroku stačí jednoduše vybrat, jakým způsobem budete chtít objednávku zaplatit. Doporučujeme abyste využili rychlého bankovního převodu, protože kryptoměnu Vám odešleme okamžitě, kdežto u normálního bankovního převodu musíme počkat než nám peníze dorazí na účet v bance až poté ji můžeme odeslat.

Více o platebních metodách naleznete kliknutím zde.

4. Zkontrolujte objednávku a zaplaťte

Poslední krok je velmi důležitý - důkladně prosím zkontrolujte veškeré zadané údaje ale hlavně adresu Vaší kryptoměnové peněženky!!

[mkb-warning]Pokud uděláte chybu v adrese kryptoměnové peněženky, tak NIKDY svou kryptoměnu NEOBDRŽÍTE.[/mkb-warning]

Po zkontrolování správnosti údajů stačí jenom objednávku odeslat, zaplatit a za několik chvilek budete mít Vaši kryptoměnu v peněžence!

NAKUPTE KRYPTOMĚNU

Vyzkoušejte naší super rychlou směnárnu! Ale nezapomeňte, že musíte provést platbu z jedné z 8 podporovaných bank.

Hlavní strana
O nás
Podpora
Přihlásit se