DomůPrémiový účetPodpora

Proč se musím identifikovat při založení účtu?

Registrací na naší online směnárně nám pravděpodobně dáváte najevo, že máte v plánu u nás nakupovat i v budoucnu, čehož si velmi vážíme a jsme Vám za to velmi vděčni. Bohužel nám zákon udílí nemilou povinnost identifikovat každého zákazníka, který se bude chtít zaregistrovat a to proto, že každé vytvoření uživatelského účtu dává vzniku obchodnímu vztahu mezi námi a našimi zákazníky a tudíž jsme povinni Vás identifikovat. Více informací můžete nalézt přímo v zákoně č. 253/2008 Sb. nebo např. na této stránce.

Pokud se rozhodnete si založit účet - budete nejdříve muset projít osobní identifikací než Vám zobrazíme platební údaje a následně odešleme kryptoměnu.

Zajímá Vás jakým způsobem Vás budeme identifikovat? Tyto informace naleznete zde. A nebojte trvá to jen chvilinku :)

Jaké výhody přináší Bitbeli účet?

Pokud si u nás úspěšně založíte účet, tak se Vám navýší limity objednávek z 1 000 EUR na měsíc až na 4 000 EUR na den. Dalšími benefity budou nízké poplatky, výhodné směnné kurzy, odeslání kryptoměn zdarma a placení platební kartou, které v blízké době chystáme. Tato platební metoda bude totiž dostupná pouze identifikovaným účtům.

Chcete být informováni, kdy spustíme platební karty? Přihlaste se k odběru novinek

Více o prémiovém účtu naleznete zde.

Vytvořte si účet zdarma a začněte nakupovat kryptoměny také!

Po úspěšné registraci se můžete těšit na výběr z 5 kryptoměn a super rychlé nákupy, které Vám zprostředkuje platební brána.

Založit účet