DomůPrémiový účetPodpora

Proč se musím identifikovat při založení účtu?

Registrací na naší online směnárně nám pravděpodobně dáváte najevo, že máte v plánu u nás nakupovat i v budoucnu, čehož si velmi vážíme a jsme Vám za to velmi vděčni. Bohužel nám zákon udílí nemilou povinnost identifikovat každého zákazníka, který se bude chtít zaregistrovat a to proto, že každé vytvoření uživatelského účtu dává vzniku obchodnímu vztahu mezi námi a našimi zákazníky a tudíž jsme povinni Vás identifikovat. Více informací můžete nalézt přímo v zákoně č. 253/2008 Sb. nebo např. na této stránce.

Pokud se rozhodnete si založit účet - budete nejdříve muset projít osobní identifikací než Vám zobrazíme platební údaje a následně odešleme kryptoměnu.

Zajímá Vás jakým způsobem Vás budeme identifikovat? Tyto informace naleznete zde. A nebojte trvá to jen chvilinku :)

Jaké výhody přináší Bitbeli účet?

Pokud si u nás úspěšně založíte účet, tak budete moci nakoupit ekvivalent v CZK až 4 000 EUR za den a 15 000 EUR za měsíc. Dalšími benefity budou nízké poplatky, výhodné směnné kurzy a placení platební kartou, které v blízké době chystáme.

Více o prémiovém účtu naleznete zde.

Vytvořte si účet zdarma a začněte nakupovat nebo prodávat kryptoměny také!

Po úspěšné registraci se můžete těšit na výběr z více jak 10 kryptoměn, jejich prodej nebo super rychlý nákup, který Vám zprostředkuje platební brána.

Založit účet