DomůPrémiový účetPodpora

Jak dlouho trvá potvrzení platby?

Všechno se odvíjí od toho jakou platební metodu jste si zvolili. Obecně ale platí, že kryptoměnu, kterou jste si objednali Vám odešleme v momentě, kdy obdržíme Vaší platbu.

Rychlý bankovní převod

Platbu potvrdíme po zadání příkazu ve Vašem online bankovnictví. V tu chvíli pro Vás zafixujeme směnný kurz a už jenom počkáme na dodatečné informace z platební brány. Po jejich obdržení Vám kryptoměnu odešleme.

Na dodatečné informace z 90% případů čekáme pouze několik minut, občas se to ale může protáhnout i na několik hodin. Zde vskutku záleží hlavně na rychlosti bank a platební brány.

Obyčejný bankovní převod

Používate-li obyčejný bankovní převod, tak platbu potvrzujeme ihned jakmile peníze dorazí na náš účet, obvykle do jednoho maximálně dvou pracovních dnů od odeslání platby. Takováto prodleva je způsobena tím, že banky fungují pouze v pracovní dny, ve vymezené hodiny. Vše proto záleží na rychlosti bank. My bohužel kryptoměnu nemůžeme odeslat dříve než nám dorazí peníze na účet.

Více o platebních metodách, které nabízíme naleznete zde.

Vytvořte si účet zdarma a začněte nakupovat nebo prodávat kryptoměny také!

Po úspěšné registraci se můžete těšit na výběr z více jak 10 kryptoměn, jejich prodej nebo super rychlý nákup, který Vám zprostředkuje platební brána.

Založit účet