Bitbeli je v otevřeném beta testování. Více informací o betě naleznete zde.

Jak dlouho trvá potvrzení platby?

Všechno se odvíjí od toho jakou platební metodu jste si zvolili. Obecně ale platí, že kryptoměnu, kterou jste si objednali Vám odešleme v momentě, kdy obdržíme Vaší platbu.

Rychlý bankovní převod

Platbu potvrdíme po zadání příkazu ve Vašem online bankovnictví. Za předpokladu, že platba byla provedena z identifikovaného účtu, tak kryptoměnu ihned odesíláme, pokud jste ale prováděli anonymní objednávku, tak musíme počkat ještě na dodatečné informace z platební brány.

Na dodatečné informace z 90% případů čekáme pouze několik minut, občas se to ale může protáhnout i na několik hodin. Pokud si u nás založíte účet, tak kromě spoustu výhod přeskočíte i toto čekání.

Obyčejný bankovní převod

Používate-li obyčejný bankovní převod, tak platbu potvrzujeme ihned jakmile peníze dorazí na náš účet, obvykle do jednoho maximálně dvou pracovních dnů od odeslání platby. Takováto prodleva je způsobena tím, že banky fungují pouze v pracovní dny, ve vymezené hodiny. Vše proto záleží na rychlosti bank. My bohužel kryptoměnu nemůžeme odeslat dříve než nám dorazí peníze na účet.

Více o platebních metodách, které nabízíme naleznete zde.

NAKUPTE KRYPTOMĚNU

Vyzkoušejte naší super rychlou směnárnu! Ale nezapomeňte, že musíte provést platbu z jedné z 8 podporovaných bank.

Hlavní strana
O nás
Podpora
Přihlásit se